Başkan Yaman; 23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti’nin Çocuklara Güveninin İfadesi Başkan Yaman; 23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti’nin Çocuklara Güveninin İfadesi

Tüm İslam alemi için kutsal kabul edilen Ramazan ayının başlangıcı için kutlama mesajları gelmeye devam ediyor. Bu kutlama açıklamalarına Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer de katıldı.

“İslam âlemine hayırlar getirsin”

Başkan Soyer mesajında “Tüm İslam Alemi tarafından heyecan ve coşkuyla karşılanan Ramazan-ı Şerif ;toplumsal yaşamımızda birlik, dayanışma, yardımlaşma duygularının egemen olduğu ve bu yönüyle birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağladığı bir aydır. Kardeşlik duygularının arttığı, insanların birbirlerine sarıldığı bu ramazan ayının sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Bolluğun, bereketin eksik olmadığı, birliğin, hoşgörünün arttığı bir Ramazan Ayı'nı daha birlikte yaşamanın mutluluğunu tüm Çınarcık halkıyla paylaşıyorum. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın ilçemize, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini, yüce Allah’tan niyaz ederim. Herkese sağlıklı günler diler. Büyüklerimin ellerinde, küçüklerimin gözlerinden öperim. Allah’a emanet olun.” dedi.

Editör: Arda Yavuz