Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, hafta sonu hemşehrileri için yoğun mesai harcadı. Mahalle buluşmaları kapsamında Gaziosmanpaşa Mahallesi, Mustafakemal Paşa Mahallesi ve Paşakent Mahallesi sakinleri ile buluşan Tutuk, vizyoner projelerini açıkladı. Gerçekleştirilen mahalle buluşmalarında Başkan Mustafa Tutuk’a AK Parti MKYK Üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Ak Parti İl Başkanı Umut Güçlü, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. 
GOP’a Kapalı Havuz Projesi Alkış Aldı
Yalova Gaziosmanpasa Mustafakemalpasa Pasakent Mahalle Yerelsecim Calisma Belediye Baskan Aday Ak Parti Il (4)Başkan Tutuk mahalle buluşmaları kapsamında Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Hemşehrileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Tutuk, Yalova şehri için gerçekleştirmeyi düşündüğü vizyoner projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Gaziosmanpaşa Mahallesi için kapalı havuz ve cezaevinin kaldırılması vaadini veren Başkan Tutuk; “ GOP Mahallemiz ’de merkezi konumda yer alan cezaevinin yerine yeni Kongre ve Kültür Merkezi yapacağız. Bu merkez içerisinde sergi salonu, toplantı salonu, kültürel ve sosyal faaliyetlere ev sahipliği yapacak alanlar bulunacak. Aynı zamanda GOP mahallemize kazandıracağımız sosyal tesis alanına yeni kapalı pazaryeri kurulması ve mevcut havuzun üzerini kapatarak yılın 12 ayı hizmet verecek bir yapıya kavuşturacağımızın sözünü veriyoruz.  Bu sosyal tesis içerisinde mahalle konağı, çocuk parkı ve sosyal alanları da ekleyerek GOP mahallesine ve Yalova şehrine katkı sağlamasını hedefliyoruz. Pazar kurulmayan günlerde alanı basketbol sahası ve paten alanı olarak kullanılacak bu sayede çocuklar sosyalleşme ve spor aktivitelerini gerçekleştirebilecek.” şeklinde konuşan Başkan Tutuk, GOP mahalle sakinleri tarafından büyük alkış aldı. Gençlerbirliği Spor Tesislerinde ayrıca Yozgatlı hemşehrileriyle buluşarak gelecek dönem vaatlerini açıklayan Başkan Tutuk, Gençlerbirliği Spor Tesislerinin ’de yenileneceğini söyledi.
Mustafakemalpaşa Tutuk’u Bağrına Bastı
Yalova Gaziosmanpasa Mustafakemalpasa Pasakent Mahalle Yerelsecim Calisma Belediye Baskan Aday Ak Parti Il (3)Mahalle buluşmalarına devam eden Başkan Tutuk’un diğer durağı Mustafakemalpaşa Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri Tutuk’u büyük bir coşkuyla karşıladı. Hemşehrileriyle muhabbet eden Mustafa Tutuk; “Mustafakemalpaşa Mahallesinin Yalova tarihinin en büyük projesi olan 525 milyon TL değerinde dev yatırımı ‘Ana İsale Hattı’nın yapımına başladık. Aynı zamanda mahalle için 448 Metre Drenaj Hattı, 2 Bin 410 Metre Yağmur Suyu Hattı Yapımı, Tretuvar ve Kaldırım Çalışmaları, Parke Yol Çalışmaları ve çocuklarımız için 2 adet park, 2 adet futbol sahası, 1 adet basketbol sahasının yenilenmesi gibi birçok çalışmalarda bulunduk. Şimdiki projemizde ise hemşehrilerimizin istekleri doğrultusunda MKP mahallemize yeni sağlık ocağı açacağımızı ve aynı zaman da 400 yataklı Yalova Araştırma Devlet Hastanesine tek araçla her mahalleden doğrudan araç ile ulaşım sağlanacağının sözünü veriyoruz. Yalova şehrimizin her mahallesi birbirinden kıymetli, bizlerin görevi mahalle sakinlerimizle istişare içinde olarak talep ve isteklerine karşılık vermek. Hayırlısıyla verdiğimiz sözleri tutacağız” şeklinde konuşan Başkan Tutuk, mahalle sakinleri tarafından teşekkür ve alkış aldı.
Yalova Gaziosmanpasa Mustafakemalpasa Pasakent Mahalle Yerelsecim Calisma Belediye Baskan Aday Ak Parti Il (1)Paşakentliler Hak Ettiği Yatırımları Alacak 
Başkan Tutuk Paşakent Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek onların istek ve taleplerini dinledi.  Yalova için gerçekleştirmeyi hedeflediği vizyoner projelerinden bahsederek Paşakent Mahallesi için de düşüncelerini dile getirdi. “ Siz değerli mahallelilerimizin taleplerini yakından biliyoruz. Bugüne kadar birçok çalışma yaptık. Yaptığımız çalışmalarla Yalova’mızın çehresi değişmeye başladı. Bu değişim ve güzelleşmeden Paşakent’imiz de hak ettiği değeri alacak. Elimizden ne geliyorsa sizler için yapmaya hazırız ve kararlıyız” diyen Başkan Tutuk, Paşakent mahalle sakinlerinin yanında olduğunu belirtti.

“Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz” “Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz”


 

Editör: Arda Yavuz