Vekil Becan Seminere Katıldı Vekil Becan Seminere Katıldı

Yalova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Adayı Mustafa Tutuk, yoğun katılım sağlandığı toplantıda Yalovalı hemşehrileri ile yeni dönemde yapacağı projelerini paylaştı. Proje Tanıtım Toplantısına eşi Gökşen Şahin Tutuk ve çocukları ile birlikte gelen Başkan Tutuk, katılımcıları ailece selamladı. RDKM’de gerçekleştirilen toplantıya ilgi oldukça fazlaydı. AK Parti MKYK Üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, MHP İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan, BBP İl Başkanı Munip Namal, Cumhur İttifakı’nın parti temsilcileri, STK temslcileri, muhtarlar, spor kulüpleri temsilcileri ve çok sayıda Yalovalı katıldı. 
Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (3)Gecenin açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü gerçekleştirdi. Mustafa Tutuk’un proje tanıtımı öncesinde MHP İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan ve AK Parti MKYK Üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de birer konuşma yaptı. Konuşmaları ardından 4 yılda Yalova’da hayata geçirilen hizmetlerin yer aldığı kısa film izlendi. Filmin ardından katılımcıların alkışları arasında projelerini anlatmak üzere Başkan Tutuk sahneye geldi.
Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (8)“4 Yılda Hiçbir Söz Vermeden Hizmet Ürettik” 
“4 yılda hiçbir söz vermeden bu hizmetleri ürettik” diyerek sözlerine başlayan Başkan Tutuk giriş konuşmasında şunları dile getirdi; “1,5 yılı pandemi süreci olmak üzere toplam 4 yıl boyunca sizlere hizmet ettik. İlk olarak mali disiplini sağladık. Ekonomik anlamda düzen sağladıktan sonra hizmetler ardı ardına gelmeye başladı. 80 bin ton asfalt attık. 800 milyon liraya ana isale hattını yeniliyoruz. Bana dediler ki 1 yıl kaldı sakın altyapıya girme. Benim hiçbir siyasi kaygım yok. Ben Yalova’yı, Yalovalıları tanıyorum, onlarda beni çok iyi tanıyor. Kronikleşmiş tüm sorunları ortadan kaldırdık. 92 yeni araç alarak hizmete soktuk. Bunları yaparken bizim vermiş olduğumuz bir vaadimiz yoktu. Yalova’yı çok iyi tanıyor, biliyoruz. Karış karış nerede ne eksik, hangi mahallenin ne ihtiyacı var bunu çok iyi biliyoruz. Yeni dönemde 4 yılda yaptıklarımızın üzerine koyarak Yalova’mızı daha da güzelleştireceğiz” dedi. 
Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (6)“Biz Hayal Satmıyoruz”
Giriş konuşmasının ardından Başkan Tutuk yeni dönemde yapacağı 30 adet projenin hazırlanmış üç boyutlu sunumlarını gerçekleştirdi. Başkan Tutuk yeni dönemde yapılacak 8 farklı projeyi de başlıklarıyla açıkladı. Projeleri tek tek anlatan Başkan Tutuk; “Biz hayal satmıyoruz. Bu projelerin hepsinin yeri belli. Adası, paftası, konumu belli. Finansmanları hazır. Seçimin hemen ardından birçok proje hemen start alacak. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü hemşehrilerimize vermiyoruz. Ve bu projeleri hayata sadece Cumhur İttifakı geçirebilir. Yaparsa Cumhur İttifakı yapar. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.   
Başkan Tutuk’un Yeni Dönem Projeleri 
⦁    Kentsel Dönüşüm ve Rezerv Konut Projesi
⦁    Yalova Belediyesi Yeni Hizmet Binası
⦁    Güney Çevre Yolu
⦁    Yeni Alternatif Bağlantı Yolu
⦁    Ağaçlı Yollar
⦁    İzmit Karayolu Yan Yol Düzenlenmesi
⦁    3. Etap Balaban Deresi Bisiklet ve Yürüyüş Yolu
⦁    Şehir ile Kampüsü Birleştiren Bisiklet ve Yürüyüş Yolu
⦁    Hastaneye Doğrudan Ulaşım
⦁    Sosyal Destek Kart
⦁    Merkez Sahil Düzenlemesi (Şiir Yolu ve Balıkçı Barınağı Düzenlemesi)
⦁    Yürüyen Köşk ve Müştemilat Binası Restorasyonu 
⦁    Yeni Kongre ve Kültür Merkezi
⦁    GOP Mahallesi Pazaryeri, Kapalı Havuz, Sosyal Tesis
⦁    Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu Restorasyonu
⦁    Millet Bahçesi Kütüphane ve Spor Alanları
⦁    Uyumayan Kütüphane
⦁    Rüstempaşa Kütüphanesi
⦁    Çamlık Parkı Rekreasyon Alanı
⦁    Bayraktepe Sosyal Tesisleri
⦁    Millet Ormanı Mesire ve Festival Alanı
⦁    Kapalı Spor Salonu
⦁    Su Sporları Merkezi
⦁    Adnan Menderes 3. Amatör Futbol Sahası
⦁    Engelli Gündüz Yaşam Merkezi
⦁    Yalova Belediyesi Düğün Salonu
⦁    Mahalle Konakları
⦁    Yeni Sağlık Ocakları
⦁    Kadınlar Lokali
⦁    Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Alanı
⦁    Şehit Ömer Faydalı Caddesi Düzenlemesi
⦁    Cengiz Koçal Caddesi Düzenlemesi
⦁    İstiklal Caddesi Düzenlemesi 
⦁    Mimar Sinan Caddesi Düzenlemesi
⦁    Cevdet Aydın Parkı Düzenlemesi
⦁    Kadınlar Plajı
⦁    Emekli Öğretmenler Lokali
⦁    YKS Ücretlerinin Ödenmesi

Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (7)Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (5)Yalova Belediye Baskan Ak Parti Vekil Il Proje Tanitim Toplanti (2)

Editör: Arda Yavuz