Dur, durak bilmeden Yalova’nın dört bir yanını dolaşarak hemşehrilerinin gönül kapılarını çalan Başkan Tutuk, Yalova Belediyesi Yaş Meyve ve Sebze Hali’ni ziyaret ederek esnaf ve personeller ile birlikte sahur yaptı.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Meyve Sebze Hal Iftar Personel (5)Haldeki sahur buluşmasında Başkan Tutuk’a, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman, Bahaddin Erbay, Volkan Dadaloğlu ve Hal Müdürü Gürkan Kaçar da eşlik etti.

Vekil Becan, Grup Başkanvekiline Hayırlı Olsun Dedi Vekil Becan, Grup Başkanvekiline Hayırlı Olsun Dedi

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Meyve Sebze Hal Iftar Personel (4)Başkan Tutuk, sahur sofrasında hemşehrileri ile gönül gönüle olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini kutladı.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Meyve Sebze Hal Iftar Personel (2)Tutuk, “Hal’den anlıyoruz”

Yaş Meyve ve Sebze Hali’ndeki sorunları bildiğini dile getiren Başkan Tutuk, mevcut Yalova Belediyesi Yaş Sebze Ve Meyve Hali’nin bulunduğu yerden kaldırılacağı müjdesini verdi. Tutuk, “Yalova’ya yakışan yepyeni bir hali şehrimize kazandıracağız. Esnaf ve burada görevli personelin bilgi, birikim ve tecrübesinden de istifade ederek hemşehrilerimize hak ettiği bir yatırımı daha kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız. Söz vermeden yaptıklarımız ortada. Ben sizlere bunun sözünü veriyorum” dedi.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Meyve Sebze Hal Iftar Personel (1)

Editör: Arda Yavuz