Başkan Tutuk, her fırsatta şehrin nabzını tutan esnaf ve hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Pazar yeri içerisindeki dükkânları tek tek dolaşarak esnaflarla sohbet eden hayırlı, bereketli kazançlar dileyen Başkan Tutuk, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Yoğun ilgiyle karşılaşan Tutuk, pazara gelen vatandaşlarla da hasbihal etti.

Yalova Belediye Baskan Ak Parti Secim Calisma Pazar Esnaf Vatandas Bbp (1)Tutuk’a ziyaretinde; ‘İnşallah siz kazanacaksınız’ diyen vatandaşlar, yeni dönem için desteklerini dile getirdiler. Vatandaşlar, ‘Yalova’yı sizsiz düşünmek istemiyoruz’, ‘Bütün dualarımız sizinle’, ‘Hep birlikte kazanacağız’, ‘Yalova sizinle güzel’ gibi ifadeleri kullandılar. Desteklerini ifade eden vatandaşlara Tutuk da, ‘Allah hepinizden razı olsun. Şehrimizde sadece ben değil hepimiz kazanacak. Yalova kazanacak. Desteğinizi bekliyoruz’ şeklinde konuştu.

Yalova Belediye Baskan Ak Parti Secim Calisma Pazar Esnaf Vatandas Bbp (2)Tutuk, “Yalova’mızı Şahlandıracağız”

Gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Tutuk, “Pazar yerlerimize büyük önem veriyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızla buluşarak talep ve önerilerini dinliyor; onlar için çözüm üretiyoruz. Her birinin, şehrimizin sosyal ve ekonomik dokusunda önemli bir rolü var. Pazarımızın renkli ve canlı atmosferini oluşturan esnaflarımız, şehrimizin de can damarı. Belediye olarak her alanda olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde her zaman esnafımızın, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. İnşallah önümüzdeki dönemde hep birlikte el ele vererek Yalova’mızı şahlandıracağız” diye konuştu.

Yalova Belediye Baskan Ak Parti Secim Calisma Pazar Esnaf Vatandas Bbp (5)Tutuk, “Pazaryerine Yepyeni Bir Çalışma Yapacağız”

Başkan Tutuk, pazarcı esnafa bir de müjde verdi. Tutuk, “Yeni dönemde pazaryerimizi hareketlendirecek, pazarda sinerji yaratacak yepyeni bir çalışmaya imza atacağız. Bu yapacağımız çalışma hem alışverişe gelen hemşehrilerimizi rahatlatacak hem de esnafımıza daha konforlu ortamda ticaret yapmalarını sağlayacak. Bu çalışmaya da derhal başlayacak ve çok kısa sürede tamamlayacağız” dedi.

Başkan Güçlü Uluslararası Misafirlerini Ağırladı Başkan Güçlü Uluslararası Misafirlerini Ağırladı

Yalova Belediye Baskan Ak Parti Secim Calisma Pazar Esnaf Vatandas Bbp (6)Yalova Belediye Baskan Ak Parti Secim Calisma Pazar Esnaf Vatandas Bbp (4)

Editör: Arda Yavuz