31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Yalova ilinde yaşayan vatandaşlar oylarını kullanmaya devam ediyor. Vatandaşlar ile birlikte siyasi partilerin adayları da oy kullanma işlemini gerçekleştiriyor.

Sonucu en çok merakla beklenen Yalova’nın seçim bölgelerinin başında gelen Çınarcık’ta seçim süreci çok çetin geçmiş, adaylar resmi sosyal medya hesaplarından ve basın yollarıyla birbirlerine eleştiriler getirmişti. Çınarcık’ın önümüzdeki 5 yıllık geleceğini belirleyecek seçimlerde oylama işlemi 17:00 itibariyle sona erdi ve yeni başkan günün ilerleyen saatlerinde belli olacak.

Vatandaşların oylarının yanı sıra AK Parti Çınarcık Belediye Başkan Adayı Numan Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi Çınarcık Belediye Başkan Adayı Avni Kurt ve İYİ Parti Çınarcık Belediye Başkan Adayı Özge Yılmaz, kayıtlı oldukları sandıklarda oylarını kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirdi.

Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz