Üniversitelilere sosyal güvenlik reformu anlatıldı

Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında Yalova Üniversitesi’nde konferans düzenledi.

Üniversitelilere sosyal güvenlik reformu anlatıldı
 Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümünün organize ettiği, “Sosyal Güvenlik Reformunun Öncesi ve Sonrası ile Hedeflenen Sosyal Güvenlik Anlayışı” konferansı Yalova Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ali Gencer, yaptığı konuşmada, 5510 sayılı yasa öncesi ve yasa sonrasındaki değişiklikleri karşılaştırmalı olarak katılımcılara aktardı. Sosyal Güvenliğin Aktüeryal dengesinin ideal seviyelere ulaşması için kurumun gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları anlatan İl Müdürü Gencer, konferans sonunda öğrencilerin sorularını da cevaplandırdı

Konferans sonunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim üyeleri  Doç.Dr. Ersin Kavi, Yrd.Doc. Dr. Orhan Koçak, Yrd. Doç Dr. H.Yunus Taş İle çok sayıda araştırma görevlisinin katıldığı konferans sonunda İl Müdürü Ali Gencer tüm öğrencilere karanfil dağıttı.

YORUM EKLE

banner137

banner138