Yalova TOBB MTAL bünyesinde kurulan müzik seven gençler Her Şeye Rağmen müzik grubuyla sokakta müzik yapmaya hazırlanıyor.  Yalova TOBB MTAL müzik öğretmeni Doğan Taban’ın girişimiyle oluşan grup, bir adım daha öteye giderek, yaptıkları müziği sokağa taşımaya hazırlanıyor. Okul İdaresinin de destekleri ve gerekli atılımlarıyla, Her Şeye Rağmen, Yalova’nın sokaklarında müzik üretecekler. Yalova’nın uzun zamandır beklediği pop, rock ağırlıklı repertuvarları sayesinde ilgi yoğun olacak gibi. Geçtiğimiz yıl, Haziran ayında ilk sahnesini YTSO’nun sahnesinde alan grup, sokak müziği içinde heyecanlı olduklarını aktardılar. Sıksık prova alan grup, hava şartları elverişli olursa Perşembe günü ilk sokak sahnesini gerçekleştireceklerini duyurdular. Akşamüzeri sokak müziği yapmayı planlayan grup Her Şeye Rağmen, müzik severleri, sanata ve müziğe doymak isteyen herkesi, müzik şölenine beklediklerini aktardılar. Grup Her Şeye Rağmen sokak müziğine tüm müzik severleri beklediklerini aktarırken farklı konuklarında olabileceklerini duyurdular. 

Yalova’nın Köyleri ve Su Problemi Yalova’nın Köyleri ve Su Problemi

Hava Muhalefeti nedeni ile ertelenmez ise Perşembe saat : 19 : 00’da Yalova merkez Postane Binasının yanında sokak konseri olacak. 
Haber: Duygu Saral 

Yalova Grup Her Seye Ragmen Sokak Muzigine Hazirlaniyor Haber (1)Yalova Grup Her Seye Ragmen Sokak Muzigine Hazirlaniyor Haber (4,)

Editör: Arda Yavuz