31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli Genel Seçimleri için son düzlüğe girildi. Partiler ve adayları vatandaşları ikna edebilmek adına belirlediği ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri tek tek anlatarak oy istiyor. Bu isimlerden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca 2019 yılında az bir farkla kaybettiği Belediye Başkanlığı’nı kazanabilmek için bütün kozlarını oynuyor. Altınova’da gidilmedik yer bırakmayan Fazlaca aynı zamanda resmi sosyal medya hesabından da projelerini anlatıyor. Fazlaca yaptığı son paylaşımda sosyal belediyecilik alanındaki vizyonunu paylaştı.

“İhtiyaç sahibi ailelere fatura desteği sağlanacak”

Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz

Projelerinin 4. ana başlığının sosyal belediyecilik olduğunu açıklayan Fazlaca, “Belediyecilik, doğumundan ölümüne kadar halkının yanında olmaktır. Bu anlamda ilçemizde dünyaya gelen bebeklerimiz için “yeni doğan paketi” ile bebeklerimizin ilk ihtiyacı karşılanacaktır. Sevgili çocuklarımızın hayatlarının en önemli anlarından biri olan sünnet törenlerini geleneksel hale getireceğiz. Evde yaşlı bakım hizmetiyle evlerde profesyonel bakım hizmeti devam edecektir. İhtiyaç sahibi ailelere fatura desteği sağlanacaktır. Sevdiklerini kaybeden vatandaşlarımıza defin ve cenaze hizmeti aksamadan devam edecektir. Sokak hayvanları için mama noktaları arttırılarak kısırlaştırma işlemleri belediyemiz tarafından yapılacaktır. Kültür gezileri halkımızın her kesimine hitaben duyular yapılarak herkesin faydalanması sağlanacaktır. Altınova’da daha güzel bir gelecek inşa etmek için her daim yanınızda olan bir belediye başkanı alacağım” ifadelerine yer verdi.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz