Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği 2023-2024 sezonu Kadınlar Voleybol 2. Lig 9. Grup’ta ikinci hafta birbirinden önemli maçlara sahne olacak.

“90. Yıl Spor Salonunda Şölen Yaşanacak”

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100.yılının kutlanacağı 29 Ekim Pazar günü voleybol tutkunları 90. Yıl Spor Salonuna akın edecek. Yarın 14:00’da başlayacak müsabakada Semt77 Yalovaspor ile Çiftlikköy Belediyespor kozlarını paylaşacak. Kritik derbi öncesinde Kırmızı Siyahlı ekibimiz 3 puan ve averajla grupta ikinci sırada yer alıyor. Yeşil Kırmızılı ekibimiz ise ilk haftayı bay geçmişti.

İkinci haftadaki Semt77 Yalovaspor ile Çiftlikköy Belediyespor arasında oynanacak karşılaşmanın yanı sıra ikinci hafta iki önemli maça daha sahne olacak.

Tavşanlı Gol Oldu Yağdı! Tavşanlı Gol Oldu Yağdı!

29 Ekim Pazar günü 12:00’da başlayacak müsabakada Cadence Gölcük İhsaniye evi olan Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu’nda Darıca Çınaraltı Gençlik’i konuk edecek. Bursa derbisinde ise Çekirge Spor Salonunda Kestel Belediyespor ile Nilüfer Belediyesi kozlarını 14:00’da paylaşacak. İlk haftanın lideri Ortakçı İnegöl Orhaniye Voleybol bu haftayı bay geçecek.

yalova- voleybol- derbi- mac- kadın- semt77- yalovaspor- ciftlikkoy- belediye (1)