Çınarcık Devlet Hastanesi Hemşireler Günü'nü Coşkuyla Kutladı Çınarcık Devlet Hastanesi Hemşireler Günü'nü Coşkuyla Kutladı

Çınarcık Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Çınarcık’ta kandil gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen ikramlar, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde de devam etti. Kadir Gecesi’ne özel hazırlanan kandil simidi, cami bahçelerinde vatandaşlara ikram edildi.
Katılımın yoğun olduğu teravih namazı sonrası yapılan kandil simidi ikramında binlerce vatandaşa dağıtıldı. Her kandilde vatandaşlara ikramda bulunan Çınarcık Belediyesi; Kadir Gecesinde de bu geleneğini sürdürerek, ilçemizdeki tüm camilerde yatsı namazının ardından cemaate kandil simidi ikram etti.
İlçe genelinde camilerde Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı ve dualar edildi. Cami çıkışlarında ise Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personelimiz tarafından vatandaşlara kandil simidi ikram edildi.
Yalova Cinarcik Belediye Kadir Gece Kandil Simit (5)Yalova Cinarcik Belediye Kadir Gece Kandil Simit (3)Yalova Cinarcik Belediye Kadir Gece Kandil Simit (4)Yalova Cinarcik Belediye Kadir Gece Kandil Simit (2)

Editör: Arda Yavuz