Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Tutuk, saha ziyaretleri kapsamında İsmetpaşa Mahallesi Bağ Sokak ve Rasim Koçal Caddesi’ni ziyaret ederek esnaf ve hemşehrileri ile bir araya geldi. Başkan Tutuk’a Yalova AK Parti Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz ve meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Milletvekili Meliha Akyol Davasında Son Durum Milletvekili Meliha Akyol Davasında Son Durum

Yalova Ismetpasa Mahalle Belediye Baskan Vekil Ak Parti Milelt Bahce Ziyaret (2)Yalova Belediyesi olarak göreve geldikleri günden itibaren çözüm üreten belediyecilik anlayışıyla şehre kazandırdıkları proje ve yatırımları hemşehrileriyle paylaşan Mustafa Tutuk, yeni dönem için planladıkları projeler hakkında vatandaşa ve esnafa bilgilendirmelerde bulundu.

Yalova Ismetpasa Mahalle Belediye Baskan Vekil Ak Parti Milelt Bahce Ziyaret (3)Bağ sokak, Millet Bahçesiyle Şenlenecek

Vekâleten görev yaptığı süre içerisinde İsmetpaşa Mahallesi’ne gerekli yatırımları yaptıklarını söyleyen Başkan Tutuk, yeni talep ve istekleri de tek tek not aldırdı. Mahallede bulunan Millet Bahçesi’nin Yalova’nın yeni cazibe merkezi olacağını söyleyen Başkan Tutuk, bu bölgede yıllar sonra yolları asfaltladıklarını, bölgede trafiği rahatlatmaya yönelik de Emniyet Caddesini ulaşım ağına kazandırdıklarını söyledi. Millet Bahçesi’nde son rötuşların yapıldığını bildiren Tutuk; “Mahallemize bugüne kadar ciddi yatırımlar yaptık. Yeni dönemde de mahallemiz vizyoner projelerimizden payını alacak. Millet Bahçesi şehrimizin adeta bir cazibe noktası olacak. Esnafımızdan, bölgemizde yaşayan hemşehrilerimizden aldığımız geri dönüş ve beğeniler oldukça güzel. Bu da ne kadar doğru ve güzel işler yaptığımızı gösteriyor. Mahallemize daha birçok çalışma yapacağız. Esnaf ve vatandaşımızın yanındayız” dedi.

Yalova Ismetpasa Mahalle Belediye Baskan Vekil Ak Parti Milelt Bahce Ziyaret (4)Yalova Ismetpasa Mahalle Belediye Baskan Vekil Ak Parti Milelt Bahce Ziyaret (5)

Editör: Arda Yavuz