Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerin başında yer alan ve yaklaşık 7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat, çıkardığı şarkısıyla gündemden düşmüyor. Eşi Engin Polat ile yaptığı lüks paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çeken Polat’ın kariyeri ve yaşamı da bir o kadar merak konusu.

Dilan Polat Kimdir?

Özel: “Belediyeleri geçmişte sadece CHP’lilerin oylarıyla kazanmadık” Özel: “Belediyeleri geçmişte sadece CHP’lilerin oylarıyla kazanmadık”

Dilan Polat 21 Temmuz 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 33 yaşında olan başarılı fenomenin iki kardeşi vardır. Hüzünlü bir aile hikayesi bulunan Polat’ın annesini babasının öldürdüğü bilinmektedir. Zira fenomen kendisi de bu konuda açıklama yapmıştır. Babasının beyin tümörü olduğunu açıklayan Polat, geçirdiği krizler nedeniyle annesini öldürdüğünü belirtmiştir. Zira annesinden 7 kurşun çıktığından bahsetmektedir.

Evli ve iki çocuk annesi olan Dilan Polat kariyerine doğum fotoğrafçılığı ile başlamıştır. Zira bu sayede ünlülerin fotoğrafçılığını da yapmıştır. 2017 yılında Dilan Polat güzellik merkezlerini kurmuştur. Bu sayede hem ismini duyurmuş hem de kariyerini parlatmıştır. Güzellik merkezlerindeki başarısını yanı sıra aynı zamanda fenomen olan Dilan Polat instagramda yaptığı tanıtım videoları ile ünlenmiştir. Bu sayede milyonlarca takipçisi olan Polat eşi ile birlikte çalışmaktadır. Dilan Polat’ın hali hazırda instagram’da yaklaşık 7 milyon takipçisi bulunmaktadır.

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

dilan-polat-hayat (6)dilan-polat-hayat (5)dilan-polat-hayat (4)dilan-polat-hayat (1)

dilan-engin-polat-silahlı-saldiri-mal-varligi (2)dilan-engin-polat-silahlı-saldiri-mal-varligi (1)