Fazlaca, Koltuğunu Devretti Fazlaca, Koltuğunu Devretti

Başkan Oral, 20 yıllık görev süresince kadınlarla omuz omuza çalıştıklarını ifade ederek, “Kadın annedir, kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir, kadın gelecek nesillerin teminatıdır” diye konuştu.
“Türklerde kadın önemli”
Türklerde her dönemde kadının büyük önem taşıdığını belirten Oral, “Geçmişten bugüne tarihimiz incelendiğinde kadına verilen değerin günümüzün çok ötesinde olduğunu görebiliriz. Bu anlamda, medeniyetimizin hakkını da teslim etmeli, bugün de aynı anlayış ve şuurla hareket etmeliyiz.
“Büyük emekleri var”
Benim gördüğüm ve emin olduğumu bir şey var ki, bugün Türkiye’de yaşanan güzel gelişmelerde kadınlarımızın çok büyük emeği, çok büyük desteği var. Kadının yaradılışında büyütmek ve güzelleştirmek vardır. Kadın eli neye değse o değişiyor, gelişiyor ve güzelleşiyor.
“Kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir”
Kadın annedir, kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir, kadın gelecek nesillerin teminatıdır. Tüm hizmetlerimizde, tüm projelerimizde vatandaşımıza dokunduğumuz her işte onların çok büyük bir emeği var. Titiz ve özverili çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum ve Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Editör: Arda Yavuz