Gerçekleşen toplantıya Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Çınarcık Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Levent Öztürk, Doç. Dr. Tülay Erbeşler Ayaşlıgil, Doç. Dr. Ebru Seçkin, Doç. Dr. Adem Sakarya, Dr. Öğr. Üyesi Ayfer Yazgan, Arş. Gör. Büşra Ertaş, Arş. Gör. Hatice Buse Bingöl, Çınarcık Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Salih Batal ve Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri katıldı.

Limanda Çalışmalar Başladı Limanda Çalışmalar Başladı

Yalova Cinarcik Belediye Baskani Numan Soyer Yildiz Teknik Universite Yetkili Ogrenci (1)Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlileri ve Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri, Çınarcık’ ta sosyal, ekonomik, fizik mekan çözümleme, kentsel dönüşüm, deprem ,Çınarcık’ın fiziki durumu ve sürdürülebilir kent planlama konularında 4 günlük bir çalışma yürüteceklerdir. Konu Hakkında Belediye Başkanı Numan Soyer; ‘’ Çınarcık Belediyesi olarak, şehrimizin geleceğini şekillendirecek bu çalışmada aktif rol alarak, katılımcı ve işbirlikçi bir yaklaşım sergileyeceğiz. Amacımız, Çınarcık'ı daha yaşanabilir, güvenli ve sürdürülebilir bir kent haline getirmek için kararlılıkla çalışmaktır. Bu çalışmanın sonuçlarıyla, şehrimizin potansiyelini maksimize etmek ve vatandaşlarımıza daha iyi bir yaşam standardı sunmak için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz." dedi.

Yalova Cinarcik Belediye Baskani Numan Soyer Yildiz Teknik Universite Yetkili Ogrenci (4)Yalova Cinarcik Belediye Baskani Numan Soyer Yildiz Teknik Universite Yetkili Ogrenci (3)

Editör: Arda Yavuz