Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Yalova Erzurumlular Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Mustafa Tutuk, 4 yıllık görevi süresince yaptığı çalışmalar ve yeni dönem projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Güçlü Uluslararası Misafirlerini Ağırladı Başkan Güçlü Uluslararası Misafirlerini Ağırladı

Ziyarette Başkan Tutuk’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, BBP İl Başkanı Munip Namal ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Yalova Erzurum Belediye Baskan Aday Ak Parti Dernek Ziyaret (1)Başkan Tutuk, dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelerek, “Yalova’nın zamanını çalacak, vaktini boşa harcayacak hamlelerin hiç kimseye faydası yok. Siyaset seçim yaklaşınca yapılır, seçimden sonra biter, bitmeli. Ondan sonra ortak paydamız Yalova olmalı” dedi. 

Erzurumluların Yalova’da önemli bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Tutuk, “Erzurumlular, hemşehricilik duygusunu, birlik ve beraberlik içinde yaşayan, milli ve manevi değerlerine bağlı, kültürünü ve geleneklerini yaşatan, şehrimize katkı sağlayan kıymetli insanlardır” dedi.

Yalova Erzurum Belediye Baskan Aday Ak Parti Dernek Ziyaret (3)Kentsel dönüşümü verdiği önemi burada da belirten Tutuk, “Birçok projemiz var. Hiçbiri yapılamayacak proje değil. Ama en fazla kentsel dönüşümü önemsiyoruz. Yalova’mız ne yazık ki deprem bölgesi. O kadar ki depremden konuşurken dahi depreme yakalanabileceğimizi biliyoruz. Bu konuyu gerçekten çok önemsiyoruz. Bağlarbaşı Mahallemizde çalışmalar devam ediyor. İnşallah ilerleyen süreçte mahallenin çehresinin nasıl değişeceğini hep birlikte göreceğiz. Bunu Yalova’mızın geneline yaymalıyız” dedi.

Yalova Erzurum Belediye Baskan Aday Ak Parti Dernek Ziyaret (4)Devam eden konuşmasında Tutuk, önümüzdeki dönemde yapılacak projeler hakkında da bilgiler vererek 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Karşılıklı sohbet eşliğinde geçen görüşmenin sonunda Tutuk, Erzurumlu hemşehrileri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yalova Erzurum Belediye Baskan Aday Ak Parti Dernek Ziyaret (5)

Editör: Arda Yavuz