Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Abbas Tokyay, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Yeni göreve başlayan doktor ile Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları Polikliniğindeki uzman hekim sayısı 7’ye çıktı.
Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Hastanemizde doktor kadromuz her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Abbas Tokyay  hasta kabulüne başlamışlardır. Sağlık Bakanlığımız MHRS veya 182 telefonundan randevu alarak muayene olabilirsiniz. Doktorlarımıza hoş geldiniz der başarılar dileriz. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Yalovalılara daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza hoş geldiniz der hayırlı olmasını temenni ederiz” denildi.
Nöroloji Polikliniği Uzman Dr. Mehmet Özkan Avcı Göreve Başladı
Hekim kadrosunu güçlendirerek hastalarına daha iyi bir hizmet vermeyi hedefleyen Yalova
Eğitim ve Araştırma Hastanesi son olarak Nöroloji Polikliniği Uzm. Dr. Mehmet Özkan Avcı’yı hekim kadrosuna dâhil etti. Böylelikle Nöroloji Polikliniğindeki uzman hekim sayısı 3’e yükselmiş oldu. Konuyla ilgili hastane yönetiminden yapılan açıklamada, “Hastanemize yeni atanan hekimlerle kadromuz daha da güçlendi. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Yalovalılara daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza hoş geldiniz der, hayırlı olmasını temenni ederiz” denildi.

Hastalarla Teker Teker İlgilendiler Hastalarla Teker Teker İlgilendiler

Yalova Egitim Arastirma Hastane Ortopedi Travmatoloji Noroloji Doktor Atama (1)

Editör: Arda Yavuz