Başkan Karaçam; Dünya Gönüllüler Günü Büyük Bir Fırsat Başkan Karaçam; Dünya Gönüllüler Günü Büyük Bir Fırsat

Başkan Mustafa Tutuk, göreve geldiği günden bugüne kadar Yalova Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları bir sunum şeklinde Yalova Güç Birliği Derneği üyelerine anlattı. Yalova Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen programa AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Bahaddin Erbay ve Fatih Şahin, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Güç Birliği Federasyon Başkanı İlhami Başkan, Yalova Güç Birliği Derneği Başkanı Bahattin Sabahçı ile birlikte dernek üyeleri katıldı.

Burada bir sunum yapan Başkan Tutuk, kendisinin de artık derneğin bir üyesi olduğunu hatırlattı. Dernek Başkanı Bahattin Sabahçı’dan gelen talep üzerine böyle bir sunum yaptıklarını söyleyen Başkan Tutuk, “Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz toplantımızın bir geçmişi var. Geçtiğimiz günlerde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz ve bir araya geldiğimiz Yalova Güç Birliği Derneği Başkanımız Bahattin Sabahçı bizlere Yalova Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar konusunda bilgilendirme talebinde bulunmuştu. Bu talep üzerine biz de bu programımızda burada bulunan birbirinden değerli başkanlarımıza ve dernek üyelerimize göreve geldiğimiz günden itibaren yapmış olduğumuz çalışmaları aktaracağız. Sizler de bizlerin son 3 yılda yaptığı çalışmaları göreceksiniz ve sizlerin görüşlerini alarak karşılıklı olarak istişarelerde bulunacağız” dedi.

Yapılan sunumun ardından katılımcıların yönelttiği soruları da yanıtlayan Başkan Tutuk, “Çalışınca oluyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana hiç durmadık. Hemşehrilerimizin taleplerini görmezden gelmedik. Yalova’mızın kalkınabilmesi adına elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk. Budan sonra da ayağı yere basan, şehrimiz ve hemşehrilerimiz yararına olan proje ve yatırımları hayata geçireceğiz. Yalova’mız için kaybeden tek bir günümüz bile yok. Yalova’mızın geleceği için birlikte güçlüyüz” şeklinde konuştu.

yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-guc-birlik (5)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-guc-birlik (2)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-guc-birlik (3)