Balkan Göçmenleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği(BAL-GÖÇ) Yalova Şubesi, ilimizin en faal çalışma gerçekleştiren STK’larından biri olarak önemli temaslar kurmaya devam ediyor. Yalova içinden misafirlerini ağırlayan derneğin son ziyaretçileri ise Bulgaristan’da faaliyet gösteren ve Bulgaristan Türk’lerinin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi’nden temsilciler oldu. Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ceyhan İbryam ve Gençlik Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Adem Çakalov ile görüşme gerçekleştiren BAL-GÖÇ Yalova Şube Başkanı Lütfi Özgür, Bulgaristan’da 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek Parlamentoda Seçimleri hakkında bilgi aldı. Görüşmenin ardından heyet ile birlikte Balkan Evi’ni gezdikten sonra “Umuda Yolculuk Göç 89” filmi seyredildi.

Kubilay Özer; Dirençli Kentler Çalıştayı’nın Yapılmamasını İsteyenler Oldu Kubilay Özer; Dirençli Kentler Çalıştayı’nın Yapılmamasını İsteyenler Oldu

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (8)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (6)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (7)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (5)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (3)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (1)Yalova Bulgaristan Hak Ozgurluk Hareket Temsilci Balkan Gocmen Dernek Bal Goc Ziyaret (2)

Editör: Arda Yavuz