İlk olarak Demirspor altyapı oyuncularının antrenmanını ziyaret eden Başkan Tutuk’a, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Nusret Karaalioğlu ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul’da eşlik etti.

Yalova Belediye Baskan Demirspor Akrtalspor Altyapi Spor Destek (3)Demirspor ziyaretinde altyapı oyuncularıyla bir araya gelen, tatlı ikramında bulunan Başkan Tutuk, gelecek vaat eden genç futbolcularla birlikte pasta kesti. Ardından gençlerin isteklerini kırmayan Başkan Tutuk, gençlerle fotoğraf çektirdi. Demirspor Başkanı Talip Bayburtlu Başkan Tutuk’a adının yazılı olduğu forma hediye etti.

Yalova Belediye Baskan Demirspor Akrtalspor Altyapi Spor Destek (2)Burada ki ziyaretinin ardından Kartalspor’un birlik ve beraberlik gecesine katılan Başkan Tutuk’u, Kartalspor Başkanı Kartal Tekin karşıladı. Kartalspor Başkanı Kartal Tekin Başkan Tutuk’a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. Uygulama Otelinde gerçekleştirilen programda sporcularla ve geceye katılım sağlayanlarla tek tek tokalaşan ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Tutuk: “Spora ve sporcuya her zaman önem veriyorum. Yalova Belediyesi olarak elimizden geldiğince amatör futbol kulüplerimize ve diğer branşlara desteğimizi veriyoruz. Gençlerimizin spora yönelmesi ve bu uğurda özveri gösteren kulüp sorumlularımıza teşekkür ediyorum. Altyapıya yapılan yatırımlarla bizimde desteğimizle Yalova’nın sporcu fabrikası olacağına inanıyorum” dedi.

Verilen destekten dolayı Başkan Tutuk’a, Kartalspor tarafından plaket takdim edildi.

Mükemmel Oyun, Mükemmel Sonuç Mükemmel Oyun, Mükemmel Sonuç

Yalova Belediye Baskan Demirspor Akrtalspor Altyapi Spor Destek (5)Yalova Belediye Baskan Demirspor Akrtalspor Altyapi Spor Destek (4)Yalova Belediye Baskan Demirspor Akrtalspor Altyapi Spor Destek (1)

Editör: Arda Yavuz