31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli Genel Seçimlere 4 gün kaldı. Adaylar geçtiğimiz aylarda başlattıkları seçim çalışmaları kapsamında gidilmedik yer bırakmamaya çalıştı ve bu süreç tamamlanmak üzere. Çalışmaların son döneminin Müslümanlarca kutsal kabul edilen ve üç ayların sonuncusu olan Ramazan ayına denk gelmesi sebebiyle partiler çeşitli organizasyonlar gerçekleştiriyor. Bu düzenlenen etkinliklerin başında da iftar programları var.

Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca, Ramazan ayının belirli bölümlerinde iftar buluşmaları gerçekleştirdi. Fazlaca seçimlerden 2 gün önce olan 29 Mart Cuma günü iftar programının gerçekleştirileceğini açıkladı ve bütün vatandaşları davetli olduğunu söyledi.

İftar programı Altınova’daki Kaymakamlık Binasının hemen arkasında düzenlenecek. Üçevler, Hersek ve Erzurum Mahallelerinden saat 18:30’da servis kalkacağı duyurulurken, irtibat numarasının 0539 967 14 64 olduğu açıklandı.

Editör: Arda Yavuz