Çiftlikköy’e Mavi Bayrak Yakışır

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ sahilimize mavi bayrak yakışır diyerek sahil düzenlemeleri çalışmalarını hızlandırdığını bildirdi Dağ “ önümüzdeki yıla kadar Çiftlikköy sahillerindeki en az 2 plajın Mavi Bayrak alacağının altını çizdi.

 Çiftlikköy’e Mavi Bayrak Yakışır

Çiftlikköy Belediyesi tarafından yapılan sahil düzenleme çalışmaları Kara Kilise'nin ve önündeki bölümün sit alanı olması nedeniyle kesintiye uğradı. Sahil düzenlemesini önemsediklerini dile getiren Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ bu çalışmayı tamamlamak için Sahil Düzenleme Projesinin planında revizyona gittiklerini söyledi. İlçedeki plajlarla ilgili hedefini de açıklayan Dağ, "Çiftlikköy'ün önümüzdeki yaz sezonuna kadar en az 2 plajı Mavi Bayrak alacak. Bu bizim en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Turizmin yoğun olduğu bu ilçeye daha fazla turist çekeceksek bunu yapmak zorundayız" dedi.
İlçede turist yoğunluğu yaşandığını da dile getiren Dağ özellikle Avrupa'dan gelen turistlerin Çiftlikköy'de tatili yoğun olarak geçirdiğini vurguladı. 

YORUM EKLE

banner137

banner138