Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Heyecanı Yalova’da Yaşanıyor Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Heyecanı Yalova’da Yaşanıyor

Bölgesel Amatör Ligde namağlup 3 takımdan biri olan Yeşil Beyazlı ekibimiz, 3. Grubun 13. Haftasında 7 Kasım Pazar günü Amatör Saha-1’de Bursa temsilcisini ağırlayacak. Yalova ekibinin başarılı başkanı Yalçın Oruç, kritik 90 dakika öncesinde Yalovalılara seslenerek bu maça davet etti.

“Hayallerimden daha büyük hayallerim ve heyecanım var”

Takımını bugünlere kadar namağlup gelmesini sağlayan kulüp başkanı Yalçın Oruç,” Yeşilovaspor kulübünü ilk aldığımızda oynadığımız ilk maçı hatırlıyorum, önüme koyduğum hedefleri hatırlıyorum. Oradaki heyecanımdan, umudumdan, hayallerimden daha büyük hayallerim ve heyecanım var. İnşallah bu hayallerin ve umudun karşılığını bu haftadan itibaren almaya başlayacağız. Tabi ki bunun sebepleri var, bunun sebebi Taraftarlarımızın ve Yalovalı futbolseverlerin başarıya aç olması ve bir mahalle takımının adeta bir peri masalı yaşatıyor olması. Verdiğimiz bunca emeklerin sonucunu inşallah bu hafta sonu alacağız. Amacımız evimizde 3 Puan alarak liderlik koltuğuna oturup sezon sonuna kadar liderliğimizi sürdürmek ve şampiyon olup kupayı Yalova’ya getirmek. Değerli taraftarlarımızı ve Kıymetli Yalova halkını, bütün Yalovalı futbolseverleri, Yalova’daki bütün takım taraftarlarını Yalova’mızın güzide takımı olan Yeşilovaspor’umuza desteğe bekliyorum.

Pazar günü saat 14:00'te Amatör 1 Sahada Nilüfer Belediyespor ile oynayacağımız lideri belirleyecek olan bu önemli maça herkesi bekliyorum” dedi.

yalova-yesilovaspor-nilufer-belediye-futbol-kulup-baskan-yalcın-oruc (1)

Editör: Arda Yavuz