Armutlu’da 2. Etap bugün başlıyor

Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele edecek temsilcilerimizden Armutlu Belediyespor ikinci etap çalışmalarının startını bugün verecek.

 Armutlu’da 2. Etap bugün başlıyor

Yaptığı transferlerle adından söz ettiren Siyah Beyazlı ekip Eylül ayı boyunca 3 hazırlık maçı yaparak eksik noktalarını görecek.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda 2 günlük izne çıkan Siyah-Beyazlı takımın futbolcuları bugün tesislerde bir araya gelerek ikinci etap çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

2. etap çalışmaları hakkında bilgi veren Armutlu Belediyspor Teknik Direktörü İsmail Dilsizoğlu, “İlk etap çalışmalarımız önceki gün tamamlandı ve futbolcularımıza vermiş olduğumuz 2 günlük iznin ardından bugün tesislerde bir araya gelerek hazırlıklarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kadromuza yeni katılan futbolcularımızın da antrenmanlardaki performansı ve takım arkadaşlarına uyumu da üst seviyede. Bu da zorlu maraton öncesinde bizleri memnun eden bir faktör. İkinci etap çalışmalarımıza bugün start veriyoruz. Eylül ayı içerisinde 3 hazırlık maçı yapmayı düşünüyoruz. Eksik gördüğümüz mevkilere en az 2 transfer daha yapmayı düşünüyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sezon başlayana kadar tam kapasite ile hazır hale gelmek için yoğun bir şekilde hazırlıklarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138