Kırmızıoğlu, destek verenlere teşekkür etti

22-26 Nisan tarihleri arasında Çanakkale’de 57. Alay Milli Bilinç Kampı’na katılan Yalova Yürüyen Köşk İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tevfik Kırmızıoğlu, destek verenleri unutmayarak teşekkür etti.

Kırmızıoğlu, destek verenlere teşekkür etti
Türkiye İzcilik Federasyonu’nun 22-26 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlediği Çanakkale 57. Alay Milli Bilinç Kampı’na Yalova Yürüyen Köşk İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü 4 lider 4 izci gönüllüsü ve 28 izci ile katılmıştı.

Destek verenleri unutmayan Yalova Yürüyen Köşk İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tevfik Kırmızıoğlu, “Çanakkale Milli Bilinç Kampı tamamen şehit olan 57. Alayın ruhunu hissettiklerini, yaşadıklarını anlamak maksadıyla izcilerimize o anı yaşatıp milli bilinç kazandırdığımız inancındayız. Bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Vali Esengül Civelek’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete’ye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Hazan Kardaş’a, Demo Fire Firması sahibi Fikret Kır’a, Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Ünlü’ye, Özel Yalova Koleji Kurucusu Ali Çankaya’ya, Saffet Çam İlkokulu ve Orta Okulu Müdürü Hüseyin Özbek’e, Saffet Çam İlkokulu ve Orta Okulu Müdür Yardımcıları ve Öğretmenlerine, çocuklarını Milli Bilinç faaliyetine gönderen kıymetli velilerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138