Altınova, Galibiyet İstiyor Altınova, Galibiyet İstiyor

Son olarak Coşkunspor’u 5-0 mağlup ederek büyük moral bulan Yeşil Beyazlı ekibi ziyaret eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar oyuncularla ve teknik kadro ile bir araya geldi. Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Termal Belediyesi personeli ve Termal Belediyespor oyuncusu Ali Furkan Özkantar’ı rahmetle anan Acar, lige vefat eden personellerinin adını verdiklerinden dolayı da ASKF’ye teşekkür etti.
Oyunculara baklava da ikram eden Acar, “Bu yıl Ali Furkan Özkantar kardeşimizin adının verildiği 1 amatör kümede en iyi şekilde mücadele edeceğinize inanıyorum. Bu anlamda her zaman yanınızdayız. Bugün de sizi ziyaret etmek ve baklava ikramında bulunmak istedik” dedi.
Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın kendilerini ziyaret etmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Termal Belediyespor oyuncu ve teknik ekibi ise çalışmalar ve hedeflerle ilgili bilgi verdi.

yalova- termal- sinan- acar- spor- tatlı- takım- futbol (4)yalova- termal- sinan- acar- spor- tatlı- takım- futbol (3)yalova- termal- sinan- acar- spor- tatlı- takım- futbol (2)