Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimlere sayılı günler kala yarış iyice kızışıyor. Yalova’daki 14 seçim bölgesinden biri olan Çiftlikköy’de bu mücadelenin en yoğun geçtiği yerlerden biri oldu. Adaylar vatandaşları ikna edebilmek adına gerçekleştirmek istedikleri projeleri yineleyerek oy almaya çalışıyor. 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Çiftlikköy Adayı Adil Yele de bu isimlerden biri olurken hazırladığı projeleri resmi sosyal medya hesabından hatırlatarak vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor. Yele uygulamak istediği projelerden biri olan “Anne Kart” için resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Paylaşımına “Çiftlikköy’de her anneye bir müjdemiz var” diyerek başlayan Yele, “Yeni doğum yapan annelerimize bebekleri iki yaşına gelene kadar kullanacakları bir kart hediye edeceğiz. Bu kartla ulaşımda ve sosyal tesislerimizde yüzde 30 indirime sahip olacaklar. Aynı dönemde kendilerine mama ve bez desteği sağlayacağız. Bu ilçemizdeki tüm kadınlarımıza bir Adil Yele sözüdür” ifadelerini kullandı.
Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz