Seçim koordinasyon merkezinde her akşam çeşitli etkinliklerle buluşmaya devam eden Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, geçtiğimiz akşam düzenlenen iftar programında gönüllü çalışma ekibiyle buluştu. Programda konuşan Başkan Canbay şöyle konuştu, “Çalışmalarımızı tüm gücümüzle sürdürüyoruz. Yaptığımız ev ziyaretleri ve saha gezilerinde gönüllü olarak çalışan arkadaşlarımızla iftar sofrasında buluştuk. Birlikte Ramazan ayının kardeşlik ve beraberlik duygularını paylaştık. Sohbet eşliğinde semaverde demlenen çayımızı içtik. Soframızı şereflendiren tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Başkan Canbay: “Gönüllü arkadaşlarımızın emekleri çok büyük”

Başkan Tavşan; Taş Üstüne Taş Koyan Büyüklerimize Teşekkür Ediyorum Başkan Tavşan; Taş Üstüne Taş Koyan Büyüklerimize Teşekkür Ediyorum

Yapılan çalışmalarda gönüllü arkadaşlarının emeklerinin çok büyük olduğunu ifade eden Başkan Canbay, “Seçim çalışmalarımızda uzun bir süredir emek veren gönüllü arkadaşlarımızın motivasyonuna katkı sağlayacak birlik ve beraberlik iftarında buluştuk.  Çıktığımız bu yol zorlu ve uzun bir yolculuk ancak bu yolda çok kıymetli insanlarla birlikte çalışıyoruz. Saat fark etmeksizin, her türlü hava şartında yanımızda olarak çalışmalarımıza katkı sağlayan gönüllü dostlarımızın emeği çok büyük. Hep birlikte, daha iyi işlerde başaracağız” dedi.

Editör: Arda Yavuz