Merhaba saygıdeğer okurlarım,

Sporda bu sezon önemli skorlar alarak şampiyon olmaya ramak kalmış iki güzide takımımızı alkışlamaya, bağrımıza basmaya hazırlanıyoruz.

Semt77 Yalova Basket Takımımız tekrar profesyonel süper lige çıkıyor. Yalovaspor futbol takımımızda süper amatörden bölgesel ligine koşar adımlarla ilerliyor.

Şahsım adına her iki güzide kulübümüzü candan ve içten tebrik ediyorum. Ayrıca birinci Profesyonel Lige düşüp tekrar ayağa kalkıp, Süper Ligin en büyük favorisi olma yolundaki azmi ve gayreti bu tür liglerde pek sık görülür bir şey değil.

Kolay düşer yıllarca Yalovaspor futbol takımı gibi kademe kademe aşağı liglerde hatta amatörde kendini bulursun.

Onun içindir ki Semt77 Yalova Basket Takımını, başta yönetim kurulunu, teknik heyeti, sporcuları ve taraftarları kutluyorum.

Yalovaspor’a sıra gelince bu sezon istediğimiz skorları alarak namağlup şampiyon olmaya kenetlenmiş bir irade ve idare buluşması var seneler sonra.

Eski günlere, şaşalı günlere dönme ışığı uzakta da olsa gözükmesi, biz Yalovaspor sevenler adına hayalin gerçek olacağı heyecanı ile yatıp kalkıyoruz tabiri caizse.

Ortalama 300 bin nüfusa sahip Yalova’mızın Semt77 Yalova Basket Takımımızın Süper Lige çıkmasıyla Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımlarla oynayacak olması, bu güzide takımların Yalova’mıza gelip resmi müsabaka yapması ve canlı izleme olanağı sağlanması spor adına Yalova’mız için farkındalık yaratılması pekte kolay bir şey olmasa gerek.

Dünyanın en güzel 5 şehirlerinden biri olarak seçilen Yalova’mızın sporda ve sanatta da atılım yapması artık zaruri bir hale gelmiştir.

Saygılarımla.