Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

Düzenlenen programa Ak Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, Belde Başkanı Serkan Gedik, Belde Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Fatma Öksüz ve Belediye Meclis üyesi adayları katılım sağladı.
Yalova Kadinlar Matinesi Ak Parti Subasi Belediye Baskan Adayi Mustafa Yurt (3)MUSTAFA YURT SİZLERE, SUBAŞI ONA EMANET”
Subaşı Beldesinin mutlaka Ak Parti Belediyecilik anlayışı ile buluşması gerektiğini ifade eden Ak Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü,’ Subaşı’nın kaybedecek bir beş yılı daha yok. Subaşı’nı mutlaka Ak Parti projeleriyle, Ak Parti hizmetleriyle buluşturmanın zamanı 31 Mart 2024 yerel seçimleridir. Halkımızın da desteğiyle Belediye Başkan Adayımız Mustafa Yurt’u sizlere emanet ediyorum. Sizlerden Mustafa Yurt ismine tam destek olmanızı istiyorum.’ dedi.
Yalova Kadinlar Matinesi Ak Parti Subasi Belediye Baskan Adayi Mustafa Yurt (1)“SUBAŞI, KADINLARIMIZLA GÜZEL”
Kadınlar Matinesi” programına katılım sağlayanlara teşekkür eden Ak Parti Subaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yurt,’ Kadın bizim annemiz, kardeşimiz ve geleceğimizdir. Kadının adı her yerde her zaman olmalıdır. Siz değerli kadınlarımız için düzenlediğimiz kadınlar matinesi programına katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. Subaşı’nı Ak parti belediyecilik anlayışı ile buluşturacağımıza inanıyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan değerli Subaşı’lı kadınlarımıza teşekkür ederim. Beldemiz, siz kadınlarımızla daha güzel olacak.’ ifadelerine yer verdi.

Editör: Arda Yavuz