Esnaf ziyaretlerini sürdüren Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyor. İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Tutuk, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek görüş, öneri ve talepleri dinliyor, çalışmalarını anlatıyor.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (1)Başkan Tutuk’a yaptığı ziyarette; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ile belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (3)Esnaf buluşmasında şehre ve vatandaşlara daha kapsamlı, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet verilmesi adına kendisine yöneltilen görüş, öneri ve talepleri dinleyen Başkan Tutuk, yegane hedeflerinin Yalova’ya ve hemşehrilerine daha fazla hizmet sunmak, şehir için daha fazla çalışmak olduğunu dile getirdi.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (4)Cumhuriyet Caddesi esnafına yaptığı ziyaretle ilgili konuşan Başkan Tutuk, “Yalova’mızın dününü, bugününü ve yarınını düşünerek bugüne kadar hayata geçirdiğimiz çalışmalarla Yalova’nın değerini ve yaşam kalitesini nasıl yükselttiysek, önümüzdeki dönemde de çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Değerli cadde esnafımızın destekleriyle ilimizin potansiyelini, ekonomisini, yatırım ve marka değerini geliştirmeye devam edeceğiz. Esnaf kardeşlerimizin her zaman yanında olacak, onlara gereken desteği verecek ve müşküllerini gidermek için üzerimize ne düşüyorsa seve seve yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (8)Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (7)Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (6)Yalova Belediye Baskan Aday Ak Parti Cumhuriyet Cadde Esnaf Vatandas Ziyaret (5)

Editör: Arda Yavuz