Merhaba saygıdeğer okurlarım.

Bugünkü konu Yalovaspor. Yıllardır kendi ayakları üstünde zemini yaratamayan yetkililerimizin bu günlerde kesin olmayan bazı gelişmeler ve oluşumlar içinde olmalarını takip ediyorum.

Güzide kulübümüz Yalovaspor adına başkanlık dahil her kademesinde görev almış biri olarak beni ve birçok Yalovaspor sevenlerini mutlu edecek sanırım.

Hasretle beklediğimiz konunun mimarları edindiğim bilgilere göre Yalova Belediye Başkanı ve kurmayları. Amaç Yalova Belediyespor adı altında veya sponsor olabilme çalışmalarının başladığını bu vesile ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Teferruatlı geçmişe dönmenin herhangi bir yararı olacağı kanaatinde değilim. Ancak bugüne kadar taşın altına elini sokmayanları da es geçemem, hatta unutmam mümkün değil.

Elindeki, avucundaki, hatta borçlanarak temin ettikleri ekonomik katkılarla borçsuz kulübü devredenlerle ve yine güzide kulübümüzü borç içine sokup kulübü icraya verip tahsil edenleri de tabi ki unutmam.

Ve yine güzide kulübümüzün 3 kuruşa muhtaç olduğu günlerde kulübün hesabına yatan paraların icra yoluyla tahsil edilmesini kesinlikle unutamam.

Benim düşüncem bundan sonrası odur ki, Yalovaspor’umuzu yıllardır destekleyen ilçe, belde, köy, mahalle taraftarımızla rakip bir pozisyona düşmemektir.

Her kesimin sevgilisi olan Yalovaspor’u kendilerine rakip olarak değil, başarısına hasret kalan bir konumda görmek bence ilk görevimiz.

1963 yılından bu yana Yalovaspor ile aldığımız bu güzel haberin en kısa zamanda neticelenmesini bekler, tüm Yalovaspor sevenleri adına Yalova Belediye Başkanı ve kurmaylarına sevgi ve saygılarımı sunarım.