yalova-hatay-altinova-belediye-baskan-ziyaret-deprem (3)Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindeki heyet, Hayat’ın Kırıkhan İlçesinde 100. Yıl İlk Okulu ziyaret etti.

Hatay’a gittiler

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Afet Gönüllüleri Derneği Başkanı Turhan Palaşoğlu, Altınova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Beykoz, Altınova Belediyesi Garaj Amiri Yusuf Yılmaz, Altınova Afet Gönüllüleri Derneği Yöneticileri Aydın Çeviker, Hakan Palaşoğlu ve Enis Baltacı, Kahramanmaraş Depreminin yıldönümünde bölgeyi ziyaret ediyor. Heyet il olarak Hatay’a geçti.

yalova-hatay-altinova-belediye-baskan-ziyaret-deprem (2)Okula destekte bulundu

Farklı Ülkeden Çocuklar 23 Nisan İçin Buluşacak Farklı Ülkeden Çocuklar 23 Nisan İçin Buluşacak

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindeki heyet, Hayat’ın Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Ceylan ve Şube Müdürü Hasan Ay’ı ziyaret ederek bir süre görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra birlikte Kırıkhan 100. Yıl İlk Okulu’nu ziyarete den Başkan Oral ve Altınova Heyeti, Okul Müdürü Eşref Cebeci ve öğretmenlerle bir araya geldiler. Öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Oral, okula 2 klima taktırarak maddi destekte bulundu.

yalova-hatay-altinova-belediye-baskan-ziyaret-deprem (1)“Aziz Milletimizden Allah razı olsun”

Bir yıl önce depremin hemen ardından devletin ve milletin tüm imkânlarıyla bölgede faaliyetlerde bulunduğunu dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Aziz Türk Milletimiz büyüklüğünü bir kez daha ortaya koymuştur. Kamu ile özel kurum ve kuruluşlar, STK’lar, gönüllüler canla başla depremzedeler için seferber olmuştu. Altınova olarak bizler de tüm imkânlarımızla depremzede kardeşlerimizin yanında olduk. Aziz Milletimizden Allah razı olsun” diye konuştu.

Editör: Arda Yavuz