Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, CHP Yalova Belediye Meclis Üyesi adayı Mesut Tutuğ’u seçim iletişim bürosunda ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette seçime az bir süre kala yapılan çalışmalar görüşüldü. Tutuğ, Adil Yele’nin yanında olacaklarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti. Adil Yele ise yaptığı açıklamada, “Hep birlikte daha güçlüyüz. Partimizin önemli isimlerinden, Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adayımız olan Mesut Tutuğ dostumuz ziyaretiyle bize güç verdi. İlçe Başkanımız Savaş Kaşıkçı ile birlikte seçim iletişim bürosunda kendisiyle güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Aynı zamanda Yalova Belediye Meclis Üyesi adayımızolan Sayın Tutuğ’a başarılar diledim. Kendisinin güçlü destekleriyle hem Çiftlikköy’de hem Yalova’da kazanacağız! Çiftlikköy için elele diyerek çıktığımız yolda herkesin desteğini alarak partimize Çiftlikköy Belediyesi’ni kazandıracağız. Nazik ziyareti ve desteği için kendisine sonsuz teşekkür ederim” dedi.

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Yalova Chp Ciflikkoy Belediye Baskan Adayi Adil Yele Mesut Tutug Ziyaret (2)Yalova Chp Ciflikkoy Belediye Baskan Adayi Adil Yele Mesut Tutug Ziyaret (1)

Editör: Arda Yavuz